על התקופה הנוכחית, ועל חשיבות העבודה הפנימית והכנת הגופים לתדר האנרגטי המשתנה 12.2014

25 בדצמבר :
על התקופה הנוכחית, ועל חשיבות העבודה הפנימית והכנת הגופים לתדר האנרגטי המשתנה".
שלום לכולם ולכולן. תקופה זו, היא תקופה של שינוי עמוק, בה האור יורד בעוצמות שלא הכרנו מעולם, ורבים מאיתנו מתמודדים כעת, עם שינויים בלתי צפויים, עם הצורך לסגור מעגלים ישנים ולהתמודד עם שיעורים ודפוסים שלא פתרנו עד הסוף בעבר.יש סיבות רבות למצב זה,כשאחת מהן היא הצורך לנקות את הישן, במטרה לאפשר לחדש להכנס. אך זוהי רק אחת מהסיבות. סיבות נוספות יוזכרו בפוסטים הבאים.
אחד הדברים ששמתי לב אליהם,גרמו לי להבין, שיש צורך להדגיש דבר מסויים: על מנת להתחבר לאנרגיות החדשות ולאור העוצמתי המגיע והמתחזק יותר ויותר מיום ליום, יש להכין את הכלים. יש להכין את עצמינו לכך- את כל הגופים שלנו, ואת כל ההוויה השלימה שלנו, על מנת שיהיו מסוגלים להכיל ולקבל את השינוי. ישנם רבדים שונים להכנה זו. אזכיר כאן בנקודות מספר מהם:
*קרקוע- הסכמה מלאה לחיות את החיים כאן, במימד השלישי, בגוף אנושי, להתחבר למימד השלישי, לחיים האלה בכאן ובעכשיו,וליצור שורשים למימד הזה. ככל שהשורשים במימד הזה עמוקים יותר, כך האפשרות לעלות למעלה גדולה יותר, וכך האפשרות להגשמה של מה שאנחנו רוצים ליצור- קלה הרבה יותר.

*עבודה פנימית- של חיבור לרגשות חוויה אמיתית ועמוקה שלהם, ניקוי שלהם ועבודה עם הילד הפנימי,גם להזנה, גם לריפוי ולחיבור, קבלת כל מנעד הרגשות הקיים בתוכינו ללא שיפוט, מתוך הבנה שגם לרגשות שאנחנו פחות אוהבים יש תפקיד, ורק כאשר אנחנו מקבלים גם אותם,כפי שהם, כחלק מהשלם שהוא אנחנו, הם למעשה מאבדים את העוקץ שלהם ומתחילים להתרפא.
* בדיקת אמונות מגבילות ושינויין- בדיקה מחדש של כל הדעות, ידיעות, אמונות שיש לנו לגבי עצמינו, לגבי המציאות שבה אנו חיים,לגבי כל מה שהיה מוכר ובטוח עד עכשיו, ושחרור ו/או ריפוי של כל מה שכבר אינו תומך בהתפתחות שלנו, או במציאות החדשה שאנחנו בונים ושקיימת סביבינו.

* עבודה אנרגטית על ניקוי הטבעות קארמאתיות, טראומות וגלגולים שעדיין יש צורך ללמוד את השיעור שמאחוריהם, מה שטרם נלמד, ולנקותם.
* עבודה על הרחבת יכולת ההכלה והקבלה של הגופים השונים שלנו לאנרגיות החדשות בדרכים שונות, החל מעבודה עם הד.נ.א, דרך עבודה עם הרחבת גבולות הגופים שלנו בהתאמה, ודרך איזון, ריפוי ובנייה מחדש של גבולות הגופים השונים שלנו, וקרום ההילה. (גופים: פיזי, אתרי, רגשי, שכלי, נשמתי, וקרום ההילה. יש גם גופים גבוהים יותר, איתם אנחנו כרגע לא עובדים).

* קבלה והסכמה של המצב החדש: שחרור חוקי המשחק הישנים, וקבלת חוקי המשחק החדשים: שחרור המוכר והידוע, התכנון מראש, והסכמה לחיות בכאן ובעכשיו, הסכמה- לשחרר כל צורך בידיעה מראש, באחיזה, ולהתאים עצמינו לדברים המשתנים.(מזכירה למי שמכיר/ה את הספר "המסע הביתה" של קריון- מייקל תומאס והמפה העכשוית…)

בתוך כל הכאוס שמתרחש עכשיו במימד השלישי, הדבר החשוב ביותר שיכול לתת לנו את סימני הדרך המדוייקים ביותר עבורינו, הוא החיבור פנימה, לאינטואיציה שלנו, ללב שלנו. כשאנחנו מנקים את הפחדים שלנו ואת הדפוסים שלנו, (לא מתוך קרב או מאבק, אלא מתוך קבלה, הכלה וריפוי) קל לנו הרבה יותר לזהות את הקול הפנימי שבתוכינו ולהקשיב לו,לאמת הפנימית, למורה הדרך הפנימי שלנו, שמרים עבורינו את הפנס, ומאיר על הדרך המדוייקת ביותר עבורינו.

תודה לכולם/ן 

שיהיה יום טוב לכולנו

באהבה רבה, נועם. "

Photography By : R.Gliner

 

פורסם בקטגוריה מאמרים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.