מוזיקה מתוקשרת : ריפוי בנגינה

מהם ריפוי בנגינה או מוסיקה מתוקשרת?

זוהי נגינה המגיעה בתקשור,בהתכווננות מסויימת, בהתאם לרטטים הספציפיים שמתאימים לנשמה של האדם שעבורו היא מנוגנת, או בהתאם למבנה האנרגטי והנשמתי של הקבוצה שעבורה מנוגנת המוסיקה הזו, ובאמצעות הרטטים שהיא מפעילה, ביחד עם רטטי המלאכים והסמלים המגיעים יחד איתה, היא מביאה עמה ריפוי, ריכוך, ולעתים גם שינוי,או פריצת דרך. הכל בהתאם לבחירתה של הנשמה, ובהתאם לטובה העליונה של אותו האדם.או לטובתה העליונה של הקבוצה.

מהי משמעותה של המוסיקה והשפעתה על האדם?

צליל הוא רטט, אשר היווה את אחת מתבניות הבריאה הראשוניות של כל היש. בעולם ובחלל שסביבינו נעים כל הזמן רטטי צליל, אשר את חלקם אנו מסוגלים לשמוע, ובחלקם איננו מסוגלים להבחין, מכיוון שהם מעבר למנעד השמע שלנו. אך גם רטטים אלה, מסוגלים להשפיע על גוף האדם, ועל מבנה החומר.

קריון אומר, שיש צלילים מסויימים, נמוכים מאוד, בעלי רטטים מעוותים המסוגלים ליישר מיידית את הד.נ.א שלנו, ולגרום למוות מיידי. ולעומת זאת- אנו מכירים את התופעה, בה כאשר מושר צליל גבוה מאוד בתדר גבוה, לכיוון כוסות זכוכית או קריסטל, הן מתנפצות כתוצאה מכך, מכיוון שהחומר – הזכוכית או הקריסטל,בתדריו הרגילים, אינו מסוגל לעמוד בתדר הגבוה המשודר אליו,ולכן הוא מתפוצץ.

המוסיקה, פועלת על המיים שבגופינו,ולמעשה, מעבירה אותם סוג של קריסטליזציה, ומשפיעה על איכות וגובה התדר שלהם. הדבר הוכח במחקרו של אקימוטו- אשר בדק את תגובת המיים להשפעת גורמים שונים, בהם מילים בעלות משמעות חיובית ומשמעות שליליות, ואף- את תגובתם לסוגים שונים של מוסיקה.

ישנם סוגי מוסיקה אשר עוזרים לגופים הנמוכים של האדם לרטוט ברטט מאוזן והרמוני,ואף מביאים אותם לכך, וישנם סוגים של מוסיקה אשר משדרים תדרים כבדים ונמוכים, אשר פעמים רבות משפיעים כמכה של פולסים גם על פעולת הצ'אקרות בגופינו.  בספר "רפואת תדרים" (מאת ד"ר ריצ'ארד גרבר), בפרק הרביעי, (עמ' 109), קיים תרשים המשווה בין מקלדת פסנתר לטווח התדרים האנושי, ולגופים השונים, הנמוכים, והמראה, כיצד במקלדת הפסנתר, קיים ייצוג לכל אחד מארבעת הגופים שלנו, באמצעות אוקטבות מסויימות. (אוקטאבה פיזית, אתרית, אסטראלית ומנטאלית).

למעשה, ישנה טענה מסויימת שאומרת, שאך ורק הצלילים אשר נמצאים במנעד השמע שלנו, אינם מזיקים לנו באמת, אך כל אלה שמעליו או מתחתיו, עלולים להזיק. (כפי שקרני רנטגן,אשר אינן נמצאות בספקטרום הנראה, מזיקות לנו- בחשיפה שאינה מבוקרת).

כאשר אני מנגנת עבור אדם או קבוצה, אני מתחברת לנשמה של האדם, או לנשמה של הקבוצה, ומבקשת להעביר דרכי את האנרגיה המתאימה והמטבית ביותר עבורו, או עבור המצב שבו הוא נמצא, וכמובן- בקבוצה, את התדר המתאים ביותר לשינוי, עבור הקבוצה. לעתים- הנגינה נשמעת דיסהרמונית במקומות מסויימים, אך זאת כדי לאפשר לאדם או לקבוצה, במידה ונעשית בחירה כזאת, להעלות על פני השטח, ולשחרר- את התדרים הישנים, שיש בתודעתו של אותו אדם, או בתודעתה של אותה קבוצה, ולאחר מכן- המוסיקה הופכת להרמונית- כאשר ניתנת האפשרות לאדם,או לקבוצה, לזמן את האנרגיה החדשה ואת הדבר, הגישה, המימוש, ואת הטוב, אשר הם רוצים.

באיזה דרך אני מטפלת באמצעות נגינה מתוקשרת?

יש שתי צורות עיקריות שבהן אני מטפלת בריפוי בנגינה:                                                                   א.סדנאות בקבוצות,                                                                                                                  ב. בטיפולים פרטניים.

א. בסדנאות

אני עובדת עם אנשים על שחרור קארמה, שחרור דפוסים ו/או מצבים חוזרים ו/או מצבים תקועים שאותם הם רוצים לשחרר מחייהם, ובמקום זאת- באימוץ ויצירת מציאות אחרת, טובה יותר,עבור עצמם, בעזרת הבורא העליון, אדוני הקארמה והמלאכים. לעתים- כאשר מדובר בעשייה שהיא לטובת הכלל, כל הקבוצה מתכווננת לשחרור מצב כללי  מסוים  או לשינויו – לטובת הכלל.

את הנגינה- אני מקבלת בתקשור באותו הרגע, תוך כדי התכווננות מסויימת אל הבורא העליון, ובזמן הנגינה, אני מעבירה באמצעות עבודה משותפת עם הבורא העליון ,עם מלאכים ועם אדוני וגבירות הקארמה, סמלים אנרגטיים שהם שולחים לאנשים.

ב. בטיפולים פרטניים,

אני משתמשת בריפוי בנגינה בשלושה מקרים או מצבים עקריים:

1.לצורך ריכוך נשמה: בריכוך נשמה  אני משתמשת בשני מצבים עיקריים:

האחד הוא  כאשר אדם נמצא בתהליך טיפולי ומגיע למצב "תקוע " מתוך קושי לשחרר דבר מסויים, מתוך פחד של הנשמה ו/או של הילד הפנימי, ואז- ריכוך כזה,מצליח לעתים – לעקוף את מחסומי הפחד ולרכך אותם.

המצב השני שבו אני משתמשת בריכוך נשמה, הוא – כאשר אדם נמצא במצב קשה מאוד וזקוק לטיפול אך מתעקש שלא לקבל עזרה, ריכוך הנשמה מאפשר לו לראות שיש גם בחירה אחרת, שיכולה להיות לטובתו,

אך חשוב מאוד להבהיר, שהריכוך- אינו שכנוע. הריכוך פועל למעשה על הרגעת הפחדים, ומאפשר יותר איזון.אין הוא גורם לאדם לבחור דווקא בדרך מסויימת,אך הוא מאפשר לאדם לראות שיש לו בחירה בין דברים, כאשר קודם לכן- הבחנה זו לא היתה קיימת.   ישנם מצבים בהם הנשמה מתרככת, וישנם מצבים שלא, אך זכות הבחירה החפשית נשארת של האדם עצמו בכל מקרה, במצב זה.

2.  כאשר אדם נמצא במצב של קומה, או חסר הכרה במצב קשה, פעמים רבות- הריפוי בנגינה עוזר לנשמה בכך שהוא פותח עבורה את שתי האפשרויות בו זמנית: הן לחזור חזרה אל הגוף, והן- במידה והנשמה בוחרת בכך- את הדרכים והשערים של האור במסעה הביתה. הנגינה, למעשה, – רק פותחת את האפשור לכאן או לכאן, והנשמה היא זו שבוחרת ומחליטה על המשך דרכה לכאן או לכאן.

3. לפעמים במצב של נשמה תקועה, או במצב שאדם נפטר ורוצים להקל על הנשמה את העליה למעלה, ניתן להיעזר בנגינה, שפותחת את השערים ויוצרת שביל של אור- למעלה.

* להקשבה של קטע מוקלט מהמוסיקה המתוקשרת עם קבוצה:

ניתן לרכוש את הדיסק light flaks (מוסיקה מתוקשרת) בסכום של 50 ש"ח.
להזמנת הדיסק הנכם מוזמנים לפנות אל:נועם קורל גלעד בטלפון 054-8058854 או ליצור קשר באמצעות דואר אלקטוני

כתיבת תגובה