על עצמי

שמי נועם, בת 44 כיום, מתקשרת, מטפלת, יועצת הוליסטית ומורה.

עוד בילדותי תקשרתי- למרות שאז, הדבר היה חריג ביותר, ועדיין- לא היה לו שם, מלבד "מוזרות."

הייתי ילדה איטית,חולמנית, בעלת דמיון מאוד שופע, שידעה לומר שעומדים לקרות דברים- עוד לפני שהם קרו, להשתמש ביכולות שהיו לה, פשוט מתוך תמימות, ובמשך הזמן- לדכא את היכולות האלה, כי הן היו שונות, "מפחידות", בלתי מוסברות, והפכו אותי לילדה עוד יותר מוזרה ממה שכבר הייתי.

כתבתי סיפורים צבעוניים ביותר ומלאי חיים על הפרעונים, על הפירמידות ועל האוצרות של בתי המלוכה המצריים  בגיל צעיר- כאילו שהייתי שם, מבלי לדעת אז, שהיה לי גלגול מאוד רלוונטי לאותה תקופה שעליה כתבתי.  חלמתי על צונאמי חלומות חוזרים כבר מגיל צעיר מאוד, עוד לפני שידעתי לקרוא לדבר שעליו חלמתי, בשם. ולא ידעתי שזהו זכרון גלגולי שעלה בי.

כשכבר ידעתי לקרוא, ומאוד אהבתי את כל העולמות הפלאיים שנחשפו בפני, כשהדמיון שלי מוסיף להם חיים, מצאתי ספר ילדים בדיוני על קמע, שהיה מסופר בו על אטלנטיס. קראתי שוב ושוב את אותו הפרק עם הסיפור על אטלנטיס,בנשימה עצורה, והרגשתי כאילו שהייתי נוכחת במקום. ואכן- הייתי, בגלגול אחר.

בגיל שש עשרה וחצי, התחלתי ללמוד קבלה ולהתעמק בה, ואז בלילה אחד,עברתי גם מסע אסטרלי מאוד עמוק – תך כדי מודעות מוחלטת ליציאת הנשמה מהגוף, לדברים שהיא חוותה כעובר ברחם מספר פעמים,(גלגולים),ירדה ועלתה שוב אל אותו הרחם,ושוב ירדה, וכל פעם כשהיא נכנסה לתוך הרחם, מישהו כמעט בלתי נראה, ישב איתה ברחם,והקריא לה משהו, לימד אותה משהו מתוך מגילה,ולאחר מכן- מודעת עד כאב- לכבדות של החזרה אל תוך הגוף- לאחר שראיתי אותו שוכב, מלמעלה, ונכנסתי לתוכו.
ועדיין- לא ידעתי כלום.
מדי פעם- היו לי תחושות של אנרגיה שורפת כמו אש שזרמה לי בזרועות ובכפות הידיים, ולא ידעתי מה לעשות עם זה.הייתי בטוחה שזה משהו שלילי.
לאחר הצבא, נחשפתי לראשונה דרך חברה, לסרט "על חוט השערה" של שירלי מקלין. הסרט היה מדהים ומרתק.  הייתי אז בצומת דרכים:אחרי צבא, ובלי בגרות במתמטיקה, שהיתה הסיוט של חיי, והייתי בטוחה, ללא כל ספק, שאם אני נכשלת במתמטיקה- לא יקבלו אותי לעבודה, לא יקבלו אותי ללימודים גבוהים,  ושכשלון במתמטיקה, הוא כשלון חיים.

ואז- בגיל 21, הגעתי, בפעם הראשונה בחיי, למתקשר. הוא דיבר איתי על עידן הדלי, ועל כך שכשהתלמיד מוכן אז המורה מגיע, ולא הבנתי,אז, על מה הוא מדבר איתי. אבל אז הוא דיבר איתי על מתמטיקה,ונתן לי להבין שזאת שפה קוסמית, שחשוב שאסכים להפתח אליה. הוא גם הרגיע אותי בכך שאמר  שיש הרבה פוטנציאלים שפתוחים לפני. שבוע לאחר שהייתי אצלו- הייתי אמורה לעבור בפעם השנייה את הבגרות במתמטיקה.
יומיים לאחר הביקור,באופן בלתי צפוי לחלוטין, עברתי חוויה, שלאחר מכן, הבנתי שהיתה סוג של עיכול והטמעה, וסוג של הסכמה להפתח אל השפה הקוסמית החדשה.
יומיים לאחר מכן, הצליח המורה שלי למתמטיקה, להסביר לי,  מה שבמשך שנה שלימה הוא לא הצליח,ואני פתאום קלטתי.  ומאותו הרגע- הדרך להצלחה נסללה.

אקצר ואומר, שבגיל 30, לאחר תהפוכות חיים שונות,ושיעורים מאתגרים,הגעתי בפעם הראשונה ליועצת הוליסטית.זו היתה הפעם הראשונה, שהגעתי למישהי שעוסקת בתחום הזה. היא זיהתה את היכולות שלי, וראתה בי דברים שבכלל לא ידעתי שקיימים בי.
דרכה נחשפתי לספרים של קריון, ושל סנאיה רומן ודואין פקר.
זמן קצר לאחר שהגעתי אליה, היא אמרה לי שהגיע הזמן שאקח דף ועט, ואתחיל לתקשר בכתיבה.
למרות שלא האמנתי  שהיא באמת מתכוונת אלי, התחלתי.
אבל כן- לקחתי והתחלתי לתקשר בכתיבה.

בשלב מתקדם יותר- המשכתי לפתח את מיומנויות התקשור שהחלו להתגלות, באמצעות שאלות פנימה,לאחר מכן מול חברה, ולאחר מכן- מול אנשים, כשהשלב המאוחר יותר, היה פתיחת שאר הערוצים של הראיה, השמיעה והחישה הפנימית.  למרות שחישה פנימית היתה לי גם קודם לכן.

אני מודה שבפעם הראשונה שתקשרתי,בכתיבה הייתי בטוחה ש משהו לא בסדר אצלי. והסיבה לכך היתה, שבתקופת הלימודים שלי, כל תחומי ההתמחות שלי היו סוגים ותחומים שונים של אמנויות,ובטח שלא ביולוגיה, פיזיקה או כמיה. אני מודה שתמיד נמשכתי לנסות ולהבין תופעות שונות, (בין אם גיאולוגיות או תופעות טבע שונות) שבכדור הארץ, אך תמיד -התחום המדעי,"הפחיד" אותי, מכיוון שהרגשתי לא מספיק מוכשרת עבורו.

ופתאום – בתקשור הראשון שהיה לי בכתב, עם אדוני הקארמה (שעד אז, לא ידעתי על קיומם) דובר איתי על הנושא של ד.נ.א, מפתחות וסמלים. מזלי היה, שהייתה לי סביבה תומכת של מתקשרות ויועצות הוליסטיות, שהיו מסוגלות להתבונן בדברים, להרגיש את האנרגיה שנבעה משם, להרגיע אותי שהכל בסדר, ולעודד אותי להמשיך. כך – למעשה התחלתי.
אז גם התגלו לי "במקרה" יכולות ההילנג שלי,באמצעות התרחשויות שונות שקרו לי,(חלקן מול עצמי, וחלקן מול אחרים), שהוכיחו לי שאכן- יש משהו אמיתי במה שאני מרגישה. אדלג קדימה ואומר, שעם הזמן, ההדרכה של מורות נוספות,המדריכים שלי  העבודה העצמית שלי, והטיפולים והתקשורים שהעברתי,יכולות התקשור שלי התרחבו וכך גם מנעד ההוויות שהתחלתי לתקשר.

בשלב מסויים פגשתי את מי שהיה בן זוגי בעבר, והוא חשף בפני מספר מאסטרים שלא שמעתי על קיומם לפני כן, דבר  שהרחיב עוד יותר את מנעד התקשורים והנושאים שהתקבלו בתקשור . ניתן לומר, שמאז ועד היום, קיימת התרחבות הולכת וגדילה, הן במנעד היכולות,הכלים,הטיפולים, הוויות האור, ובידע הקוסמי היורד דרכי בתקופה זו.